קורס קידום אתרים
 
 

אורן שץ

 
נבחרת המרצים שלנו
אורן שץ

אורן שץ

  • מרצה בכיר בנושא: SEO ושיווק באינטרנט
  • אתר המרצה: www.seoisrael.co.il

אודות אורן שץ

אורן שץ, הינו מייסד ויו"ר SEO Israel, חברת קידום אתרים שהוקמה בשנת 2004 והפכה תוך שנים אחדות לאימפריה בתחום קידום האתרים, ולגורם מוביל בשוק, שחוג לקוחותיו כולל חברות גדולות ומובילות במשק.

שץ, יזם אינטרנט ותיק, מחלוצי התחום של קידום האתרים בישראל ומומחה לתוכניות שותפים ולשיווק באינטרנט. הוא נחשב למקדם אתרים ותיק ומנוסה, בעל הבנה מעמיקה באינטרנט ובמנועי חיפוש, בעל ידע רב בכלים ושיטות לקידום אתרים ולשיווק באינטרנט. בין השאר, הוא נמנה על מייסדי ובעלי חברת רב-מסר, המתמחה במערכות דיוור אלקטרוני.

בשנת 2009 הקים את SEO College יחד עם שרון קליין, מקדמת אתרים בכירה ב- SEO Israel, במטרה להכשיר את דור המחר של מקדמי האתרים בישראל והוא משמש כמרצה בכיר בקולג'.

קצת היסטוריה

בעולם שבו מתנהלת תחרות עזה ויומיומית על המיקום ברשת האינטרנט (מ?ר?ש?ת?ת לפי האקדמיה), קשה לדמיין שהאינטרנט החל את צעדיו הראשונים באמצע שנות התשעים, תחילה כרשת שיתוף לאקדמיה בלבד ואח"כ לכל העולם. כבר בשלב הזה אורן שץ היה שם. בשנת 1994 הוא עשה את צעדיו הראשונים באינטרנט כאחד מחלוצי הגולשים ומאותו רגע הפך את האינטרנט להתמחות ולמקצוע.

בשנת 1996 הוא הקים אתר אינטרנט ראשון. שלוש שנים מאוחר יותר, הגיע לארה"ב לעבודה בתחום השיווק והקים ללקוחותיו אתרים קטנים שאותם אף קידם. במקביל, הקים שני אתרים משל עצמו: אתר יולדת – www.yoledet.co.il ואתר טרקר: www.trekker.co.il, שניהם אתרים מקודמים מאוד בתחומם, שהיוו קרקע נוחה למחקר שחשף רבים מסודות הקידום בגוגל.

SEO - כך זה התחיל

את הקריירה שלו כמקדם אתרים מקצועי החל אורן שץ כשתחום קידום האתרים היה בחיתוליו. בשנת 2003 הוא קיבל פניה ראשונה לקידום אתר, ממי שלימים הפך ללקוחו הראשון בתחום קידום האתרים: משרד עורכי הדין עזריאלנט העוסק בגירושין. אליו הצטרפו עוד ועוד לקוחות עד לייסוד SEO ישראל בשנת 2004. תוך שנים אחדות ביססה החברה את מעמדה בצמרת חברות קידום האתרים בישראל.

הצעד הבא SEO College

ההחלטה על הקמת SEO College בשיתוף עם שרון קליין, נבטה על רקע הקושי של חברת SEO Israel לאתר מועמדים איכותיים לעבודה בקידום אתרים. בעוד המדיניות שהתווה אורן שץ לעובדיו הייתה כי עליהם להכיר את האינטרנט היכרות רחבה על מנת לקדם אתרים ביעילות, התברר כי בוגרי הקורסים הקיימים (שהיקפם הגיע באותה עת ל- 60 שעות לימוד בלבד) אינם שולטים בכלי קידום בסיסיים ובערוצי שיווק שונים ברשת וכי עליהם לעבור קורסי הכשרה פנימיים בחברה.

בשנת 2009 הוקמה SEO College והוציאה לשוק קורס קידום אתרים עם סילבוס חדשני שכלל מידע על אלגוריתמים, תוכניות שותפים, אדוורדס, היבטים של שיווק וכתיבה שיווקית, היבטים משפטיים וכד'. הסילבוס עתיר התוכן של SEO College הנהיג קו חדש בשוק וגרר אחריו את כל המתחרים. בבסיס הקורס עמדה התפיסה שהלקוח מצפה ממקדם האתרים שלו להעניק לו חוות דעת, ייעוץ ושירות המבוססים על ידע והבנה רחבים בעולם האינטרנט ומגוון פתרונות לקידום שיניבו תוצאות הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

אורן שץ - מרצה מבוקש

אורן שץ הוא מרצה בכיר בקורס קידום האתרים של SEO College ובוגרי הקורס מעידים כי הרצאותיו מרתקות, מעניינות ואינטליגנטיות. צירוף של ידע רב, ניסיון, יצירתיות וכושר ביטוי הופכים את ההרצאות לחווית לימוד והעשרה שאף סטודנט אינו רוצה להחמיץ.

ליצירת קשר עם אורן שץ

מלאו את הטופס


יצירת קשר
טלפון:054-6822283
פקס:073-2240022
שם*
דוא"ל*
טלפון*
שדה חובה

כללי:

יצירת קשר
דרושים SEO
כלים שימושיים
קידום אתרים בגוגל

דפי קורסים:

קורס אדוורדס

מרצי הקורס:

אורן שץ
שרון קליין
חווה קורן ישראלי
י' קורן
עו"ד טוני גרינמן
רוני הורביץ

קורס קידום אתרים:

בוגרי קורס קידום אתרים
איך בוחרים קורס קידום אתרים
למעוניינים בפרטים נוספים
טלפון:054-6822283
פקס:073-2240022
שם*
דוא"ל*
טלפון*
שדה חובה
Valid XHTML 1.0