קורס קידום אתרים
 
 

שרון קליין

 
נבחרת המרצים שלנו
שרון קליין

שרון קליין

  • מרצה בכירה בנושא: SEM + Google Webmaster Tools
  • אתר המרצה: www.seocollege.co.il

אודות שרון קליין

שרון קליין הינה בעלים ומנכ"לית אס.אי.או קולג' ומקדמת אתרים בכירה בחברת SEO Israel. במהלך 5 שנות עבודתה בחברת SEO Israel צברה ידע וניסיון רב בקידום אתרים וניהלה תקציבי קידום של חברות מובילות במשק. במסגרת עבודתה בחברה הייתה אחראית על מערכת ההכשרה של עובדי החברה ובנתה מערך הכשרה פנימי על מנת להכשיר מקדמי אתרים איכותיים ומקצועיים שיעמדו בסטנדרטים שדורשת החברה.

תוכנית ההכשרה הפנימית של SEO Israel

מזה מספר שנים דורש קצב הצמיחה המהיר של חברת SEO Israel עלייה במצבת כוח האדם בחברה. החברה ניסתה לאתר מועמדים לעבודה ואף קלטה לשורותיה מקדמי אתרים חדשים, חלקם בוגרי קורסים לקידום אתרים. משהתברר כי רמת הידע שמפגינים עובדים חדשים אינה הולמת את הסטנדרטים והצרכים של החברה, הוחלט לפתח תוכנית הכשרה פנימית שתעניק להם כלים עדכניים וידע מתאים לקידום אתרים באיכות גבוהה. תוכנית ההכשרה הפנימית שפותחה ב- SEO Israel נועדה להבטיח שאנשי קידום אתרים שהחברה תקלוט לשורותיה, יהיו מסוגלים לבצע עבודת קידום מתוך ראיה רחבת אופקים של מכלול הצרכים ואפשרויות השיווק באינטרנט.

מתוכנית הכשרה פנימית לקולג'

פיתוח התוכנית כלל ליקוט, גיבוש ועריכה של תכני הלימוד, יצירת מצגות איכותיות ועדכניות של חומרי הלימוד וחניכת העובדים החדשים. התוכנית הצליחה מעל המשוער וב- SEO Israel התקבלה החלטה אסטרטגית להפוך את המודל הזה לקורס קידום אתרים שאליו יוכלו להירשם גם אנשים מחוץ לחברה.

ביחד עם אורן שץ, הבעלים ויו"ר קבוצת SEO Israel , הקימה שרון קליין את SEO College, שבו היא משמשת גם כמרצה בשיעורי html ו – css, Google Adwords, Google Webmaster Tools ועוד.

בנוסף להרצאות שרון מלווה את משתתפי הקורס במהלך הקורס ולאחריו בתמיכה מקצועית ואישית לנושא הפרויקט של הקורס ונושאים שונים בהם הסטודנטים צריכים ורוצים סיוע.

ליצירת קשר עם שרון קליין

מלאו את הטופס


יצירת קשר
טלפון:054-6822283
פקס:073-2240022
שם*
דוא"ל*
טלפון*
שדה חובה

כללי:

יצירת קשר
דרושים SEO
כלים שימושיים
קידום אתרים בגוגל

דפי קורסים:

קורס אדוורדס

מרצי הקורס:

אורן שץ
שרון קליין
חווה קורן ישראלי
י' קורן
עו"ד טוני גרינמן
רוני הורביץ

קורס קידום אתרים:

בוגרי קורס קידום אתרים
איך בוחרים קורס קידום אתרים
למעוניינים בפרטים נוספים
טלפון:054-6822283
פקס:073-2240022
שם*
דוא"ל*
טלפון*
שדה חובה
Valid XHTML 1.0