קורס קידום אתרים
 
 

אורן אבנר

 
רשימת הבוגרים שלנו
אורן אבנר
אורן אבנר

אורן אבנר

השתתפתי במחזור 4 של קורס קידום האתרים של SEO ישראל, הקורס היה מקצועי מאוד ובו קיבלנו חומר מקצועי ורלוונטי לתחום קידום האתרים.
אורן שץ מעביר הרצאות מרתקות בנושא תחום קידום האתרים באינטרנט ושרון קליין שהיא מקצועית מאוד בתחום נותת תמיכה טובה מאוד לכלל חניכי הקורס.
הקורס נמשך 3 חודשים ובו ניתנים תכנים לגבי קידום אורגני במנועי החיפוש בדגש על מנוע החיפוש גוגל וניתת אינפורמציה רחבה לגבי קידום בגוגל אדוורס, כמו כן ישנם נושאים חשובים נלווים עליהם לומדים בקורס כמו שיווק בפייסבוק ושיווק באינטרנט בכלל.
לטעמי בסיום הקורס אני מרגיש עם המון ידע מקצועי בתחום קידום האתרים באינטרנט ובהשוואה לקורסים דומים בתחום או מקדמי אתרים אחרים אני מרגיש שקיבלתי ואכן יש לי כלים רבים ומקצועיים יותר ואני ממליץ בחום על הקורס.

אורן אבנר

שמי אורן אבנר בן 34 נשוי ליעל ומתגורר באלפי מנשה.
בעברי שירתתי כקצין לוגיסטיקה , מנהל לוגיסטיקה בכיר ומדריך בקורס קציני הלוגיסטיקה של צה"ל. עסקתי בניהול רכש ולוגיסטיקה בחברת רפואית.

במרוצת השנים יצרתי המון קשרים עיסקיים וחברתיים עם אוכלוסיה רחבה וברצוני לעשות שימוש בקשרים אילו על מנת לעזור למכרי להגיע ליעודם בצורה הטובה ביותר ויחד עם זאת לספק עבודה לבעלי מקצוע טובים ואיכותיים בשוק.

אני בעיקר מתמצא בתחומי הבריאות, תוספי תזונה ויטמינים, רפואה סינית, נטורופתיה ומוזיקה ( נגן גיטרה). הקשריים העיסקיים שאני מחפש שותפים להקמת מיזמים אינטרנטיים, שותפות במכירת מוצרי בריאות יחודיים או כל מוצר יחודי אחר בעל ערך.

כמו כן פתוח להחלפת קישורים עם האתרים הנ"ל לאתרים רלוונטיים בתחום.

ליצירת קשר עם אורן אבנר
מלאו את הטופסיצירת קשר
טלפון:054-6822283
פקס:073-2240022
שם*
דוא"ל*
טלפון*
שדה חובה

כללי:

יצירת קשר
דרושים SEO
כלים שימושיים
קידום אתרים בגוגל

דפי קורסים:

קורס אדוורדס

מרצי הקורס:

אורן שץ
שרון קליין
חווה קורן ישראלי
י' קורן
עו"ד טוני גרינמן
רוני הורביץ

קורס קידום אתרים:

בוגרי קורס קידום אתרים
איך בוחרים קורס קידום אתרים
למעוניינים בפרטים נוספים
טלפון:054-6822283
פקס:073-2240022
שם*
דוא"ל*
טלפון*
שדה חובה
Valid XHTML 1.0