קורס קידום אתרים
 
 

יפית מלכי

 
רשימת הבוגרים שלנו
יפית מלכי
יפית מלכי

יפית מלכי

  • עיסוק:
  • אתר:
  • בוגר מחזור מס':9
עסקתי בתחום האינטרנט במשך מספר שנים, ורציתי להוסיף לארגז הכלים שלי גם את נושא הקידום אתרים. כשחיפשתי בית ספר בו אוכל ללמוד, היה חשוב לי למצוא מקום שילמד את הנושא בצורה מקצועית ומעמיקה, ויעניק לי מסגרת שתתמוך בי להרחבת הידע ולהתנסות.

ב-SEO College מצאתי קורס מקיף ואיכותי, שמעניק ידע רב. ההרצאות שניתנו היו ברמה גבוהה מאד, בידי מומחים מובילים בתחום, וכללו גם שיעורי העשרה בנושאים קשורים, כאשר כל נושא שנלמד, עודכן רגע לפני הלימוד בכיתה, על מנת להבטיח שיועברו לנו הגרסאות העדכניות ביותר. במסגרת הקורס נדרשנו לעבור 3 מבחנים ולבצע פרוייקט יישומי שליווה אותנו במהלך הקורס ואיפשר לנו ליישם את כל הידע הנלמד. הדרישות גבוהות אלו הבטיחו את הלמידה של כל אחד מאיתנו. החומר שהועבר נלמד שוב ושוב, ומיושם ללא הפסק.

כמו כן, במהלך כל הקורס ניתנת תמיכה שוטפת של סגל הקורס, אפשר לומר כמעט סביב השעון, בנוגע לשאלות שמתעוררות או נושאים לא מובנים. מעבר לכל היתרונות המקצועיים שפרטתי מעלה בנוגע לקורס, בזכות הפרוייקט שביצענו במהלך הקורס קיבלתי מתנה נוספת. ניתנה לי אפשרות להקים אתר סביב שני הדברים האהובים בחיי – אוכל וילדים. אני אם ל-3 ילדים קטנים, אוהבת מאד לבשל, ומקפידה על בישול אוכל בריא לילדים שלי, אבל מצד שני אוכל שילדים אוהבים לאכול. הילדים שלי הם חלק מהאהבה הזו, ושותפים פעילים לה, כך שבמטבח שלנו בבית קורים כל הדברים הכי מעניינים וכיפיים. לכן בחרתי להקים אתר מתכונים לילדים, שבחזון יהיה ספר המתכונים של הבית, שגם יתעד את הרגעים המקסימים שיש לנו במטבח. ממליצה בחום.

יפית מלכי

ליצירת קשר עם יפית מלכי
מלאו את הטופסיצירת קשר
טלפון:054-6822283
פקס:073-2240022
שם*
דוא"ל*
טלפון*
שדה חובה

כללי:

יצירת קשר
דרושים SEO
כלים שימושיים
קידום אתרים בגוגל

דפי קורסים:

קורס אדוורדס

מרצי הקורס:

אורן שץ
שרון קליין
חווה קורן ישראלי
י' קורן
עו"ד טוני גרינמן
רוני הורביץ

קורס קידום אתרים:

בוגרי קורס קידום אתרים
איך בוחרים קורס קידום אתרים
למעוניינים בפרטים נוספים
טלפון:054-6822283
פקס:073-2240022
שם*
דוא"ל*
טלפון*
שדה חובה
Valid XHTML 1.0